0 0

Шоколад і солодощі

Вага: 0.10кг

1.09€

Вага: 0.10кг

1.09€

Вага: 0.10кг

1.19€

Вага: 0.10кг

1.19€

1.99€

Вага: 0.20кг

5.29€


Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)

Є безліч причин, щоб любити Італію - кулінарія, виноробство, мистецтво. Одна з найголовніших і дуже смачних — італійський шоколад, визнаний у всьому світі. Виробники місцевих солодощів завойовують серця жителів всіх континентів. Якщо в найближчому майбутньому побувати в «шоколадної» столиці не вийде, замовляйте шоколад з Європи прямо до себе додому. Відмінність італійської продукції не тільки в дивовижному смаку, але і в якості — справжній, натуральний шоколад з натуральними компонентами.

Купити італійський шоколад в Україні


Шоколад з Італії виготовляється з дотриманням багатовікових традицій — такий підхід дозволяє зберегти той самий смак солодощів, про який говорять у всьому світі. Італійці справжні ласуни, тому саме вони можуть запропонувати велику кількість смачних солодощів — тістечка, марципан, праліне, знаменита горіхова паста Nutella, цукерки і класичний шоколад. Ми зібрали в каталозі найсмачнішу європейську продукцію від всіх відомих італійських виробників. Ви можете купити шоколад з Європи в нашому інтернет-магазині і отримати наступні переваги:


  • Гарантовано високий рівень сервісного обслуговування — швидко обробляємо ваші замовлення, вибираємо тільки надійні способи упаковки товарів, щоб все прийшло в цілості. Наші фахівці завжди готові відповісти на ваші питання і навіть допомогти з вибором.

  • Підтримка складських запасів — ми щодня працюємо над поліпшенням поставок. За рахунок налагоджених контактів з постачальниками, можемо своєчасно забезпечувати поставку продуктів і товарів, щоб ви завжди мали доступ до найкращої європейської продукції.

  • Одна з найдоступніших цін — підтримувати оптимальну вартість вдається, завдяки прямій співпраці з компаніями. Одна з наших місій — зробити європейську якість товарів доступною для кожного, тому ми намагаємося оптимізувати свою роботу так, щоб отримати найбільш вигідний цінник для клієнтів.


Інтернет-магазин шоколаду з Європи — ваша паличка-виручалочка, якщо хочеться насолодитися чудовим смаком солодощів з Італії, але немає можливості відправитися в подорож. Справжній італійський шоколад стане відмінним доповненням до подарунка чоловікові або дружині, дітям, колегам, начальнику.

Produkt-it.com © 2022. Всі права захищено
Служба підтримки клієнтів: Viber 0675850652