0 0

Макарони

Акції
Вага: 1кг

1.45€

Вага: 1кг

1.45€

Вага: 1кг

1.45€

Вага: 0.50кг

0.79€

Вага: 0.50кг

0.79€

Вага: 0.50кг

0.79€

Вага: 1кг

0.59€

Вага: 0.50кг

0.37€

Вага: 0.50кг

0.37€


Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Італійські макарони підкорили весь світ і стали відомі навіть тим, хто ніколи не відвідував цю країну. Такий інгредієнт в комбінації з ніжним сиром, ароматною курочкою і овочами створюють неперевершений кулінарний шедевр. Ця країна стала батьківщиною самих різних видів макаронів — незвичайної форми, розмірів і смаку. Щоб паста з Італії вийшла точнісінько, як у кулінарів високої кухні, знадобиться всього один ключовий інгредієнт — якісні макаронні вироби. Саме від них залежить, наскільки успішні будуть ваші кулінарні експерименти.


Купити італійські макарони можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо один з найширших асортиментів продукції у всій країні:


  • довгі — капелліні, вермішель, спагетті, тальятеллі, лазання, феттучіні;

  • короткі — фузіллі, піні, каннеллони;

  • дрібні — стелліні, анеллі;

  • фігурні —  фарфалле, конкільоні, казеречче, ньокки;

  • для начинки — равіолі, капелетті.


Макарони з Італії допоможуть вам урізноманітнити своє звичне меню середземноморськими стравами. Ми регулярно оновлюємо каталог, доповнюючи його ще більшою кількістю різноманітних макаронних виробів. Пробуйте комбінації з різними інгредієнтами і навіть найпростіша паста перетвориться в кулінарний шедевр.


Особливість італійських макаронів в тому, що вони виготовляються виключно з твердих сортів пшениці. Це означає, що якщо ви переживаєте про зайві прості вуглеводи, такий варіант обіду або вечері буде ідеальним! Тверді сорти відносяться до складних вуглеводів, виробляються в більшості випадків без додавання яєць, а значить, не шкодять фігурі і принесуть гастрономічну насолоду від їх вживання.


Якщо ви вирішуєте купити італійську пасту в нашому інтернет-магазині, значить, гарантовано отримуєте свіжу продукцію, надійно упаковану і тільки найкращої якості

Produkt-it.com © 2022. Всі права захищено
Служба підтримки клієнтів: Viber 0675850652