0 0

Кава і Чай

Вага: 0.50г

6.25€

Вага: 0.50кг

5.19€

Вага: 0.50г

3.89€

Вага: 0.50г

5.99€

Новинка
Вага: 0.25кг

1.00€ 1.29€

Вага: 0.04кг

0.72€

Вага: 0.04кг

0.72€


Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Що робити, якщо хочеться насолоджуватися дивовижною кавою в неапольському кафе? Можна купити квитки в Італію і вирушити в подорож, але є вихід набагато простіше і доступніше — купити кави з Італії, не виходячи з дому. У цій країні до цього напою  плекають особливу любов, тому вміють його готувати по-справжньому смачно. Наш інтернет-магазин пропонує кожному придбати це італійське щастя і розпивати ароматний напій на своїй кухні.


Сьогодні італійський чай і кава виробляється більше 800 компаніями і це число постійно збільшується. Ми відібрали тільки кращих і найпопулярніших виробників, чиєю продукцією кожен наш покупець зможе насолодитися. Вибирайте мелену каву або в зернах, з різним ступенем обсмажування і складом, і готуйте ароматні напої, котрі за смаком можна порівняти з тими, що пропонують в знаменитих італійських кав'ярнях.


Кожен, хто вирішує замовити каву з Європи в нашому інтернет-магазині, отримує наступні переваги:


  • саму доступну вартість на товари — нам вдається підтримувати один з найбільш прийнятних цінників за рахунок співпраці безпосередньо з виробниками;

  • завжди свіжа продукція в наявності — склад регулярно оновлюється, поставки налагоджені настільки, щоб покупець зміг завжди отримати необхідний товар;

  • підтримуємо високий рівень сервісного обслуговування — замовлення відправляємо швидко, продукцію надійно пакуємо і завжди залишаємося на зв'язку зі своїми покупцями.


Купити італійська кава в зернах — прекрасне рішення, якщо хочете стати справжнім бариста, не виходячи з дому. Замовляйте європейську продукцію і розкривайте всі секрети знаменитих кавових напоїв.

Produkt-it.com © 2022. Всі права захищено
Служба підтримки клієнтів: Viber 0675850652