0 0

Пральний порошок

Без побутової хімії не обходиться побут кожної сім'ї, тому господині прагнуть відшукати оптимальний варіант за якістю і доступною ціною. Купити пральний порошок з Європи можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо різноманітність продукції для прання, розроблену за єдиними високими стандартами європейської якості. Це означає, що в складах присутні тільки допустимі норми ферментів. Відмінність таких засобів в тому, що в Європі вимоги до безпеки побутової хімії набагато суворіші, а значить, у виробництві використовуються тільки щадні компоненти, що гарантують гарну ефективність. Ціна на пральний порошок залишається доступною, оскільки ми співпрацюємо напряму з компаніями.

Купити пральний порошок з Європи

У нас ви зможете замовити ефективні засоби для прання, які до того ж є безпечними для людини та екології. У каталозі представлена як універсальна продукція, так і товари для конкретного типу тканин. Магазин пральних порошків пропонує наступні категорії продукції:


  • універсальні — можна використовувати для прання будь-якого одягу: будь-якого кольору і тканини;

  • спеціальні — розроблені конкретно під певний вид матеріалів, з урахуванням їх особливостей;

  • з біодобавками — включають спеціальні компоненти, які прискорюють розщеплення білків і жирів, відповідно, краще справляються з плямами;

  • безфосфатні — в складі відсутні фосфати і синтетичні речовини, які можуть провокувати алергію і становлять небезпеку для екології.


Замовити пральний порошок в інтернет-магазині «Італійські продукти» ви можете як для ручного прання, так і для машинки автомат. Формула для ручного прання активно виводить плями і при цьому дбайливо піклується о руках господині. В каталозі є порошки в різному обсязі —  вибирайте маленький, щоб спробувати і оцінити ефект. Засоби мають великий термін придатності, тому сміливо замовляйте порошки в великих упаковках, щоб надовго позбавити себе в необхідності чергової покупки.


Ми напряму співпрацюємо з постачальниками, а значить, можемо підтримувати необхідний рівень складських запасів, щоб ви в будь-який момент змогли придбати європейські товари. Купити порошок для прання можна з оперативною доставкою в будь-яке місто України. Надаємо клієнтам високий рівень сервісного обслуговування — швидко обробляємо замовлення, консультуємо щодо вибору і надійно пакуємо товари.

Produkt-it.com © 2022. Всі права захищено
Служба підтримки клієнтів: Viber 0675850652