0 0

Засоби для прання вовни і делікатних виробів

Вовна, шовк, гіпюр, кашемір і інші делікатні тканини вимагають дбайливого прання. Потрібно, з одного боку, позбутися від усіх плям, а з іншого — не зіпсувати матеріал занадто агресивними миючими продуктами. Ідеальне рішення — засіб для прання делікатних тканин з Європи. Його головна відмінність полягає в унікальній формулі, спеціально розробленої для подібних матеріалів. Найчастіше склад збагачується пом'якшувачами води, натуральними пятневиводітелямі і особливими компонентами, здатні зберегти колір одягу.


Рідкий засіб для делікатного прання відрізняється економічною витратою, високою концентрацією активних компонентів, також воно краще виполіскується і може використовуватися для будь-якого режиму. Вибирайте європейську продукцію в нашому інтернет-магазині і отримуйте:


  • найдоступніші ціни в країні;

  • товари найкращої якості;

  • високий рівень сервісного обслуговування.


Засіб для прання вовни і шовку представлено у великому асортименті і ми весь час працюємо над його розширенням. За рахунок співпраці безпосередньо з перевіреними постачальниками, можемо оперативно пропонувати всі європейські новинки і поповнювати складські запаси.

Produkt-it.com © 2022. Всі права захищено
Служба підтримки клієнтів: Viber 0675850652